top of page

O Nas

Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie domowych pupili. Pracujemy już w drugim pokoleniu lekarzy weterynarii.

Prowadzimy rodzinny Gabinet Weterynaryjny, założony w 1992 roku przez lek. wet. Grzegorza Zdrojewskiego, specjalistę chorób psów i kotów, w tym roku (2015) dołączył do działalności syn, lek. wet. Filip Zdrojewski.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Oferujemy pełen zakres usług z zakresu opieki weterynaryjnej, m.in.: USG, chirurgię, diagnostykę, doradztwo dietetyczne z doborem specjalistycznych karm, stomatologię, profilaktykę, oraz zabiegi pielęgnacyjne w tym strzyżenie, mycie, grooming, etc. Pielęgnacyjna część działalności prowadzona jest przez profesjonalnego groomera, Beatę Zdrojewską.

Jesteśmy firmą rodzinną, cenimy idące za tym wartości. Wiemy, że oddajecie nam pod opiekę swoich czworonożnych członków rodziny. W każdym przypadku mobilizujemy wszystkie siły i energię, aby sprawnie i skutecznie pomóc.

lek.wet. Grzegorz J. Zdrojewski
specjalista chorób psów i kotów
 

Lekarz Weterynarii z 30-letnim doświadczeniem, ukończył studia na SGGWiAR w Warszawie. Od ponad 20 lat prowadzi własną praktykę, w której zajmuję się m.in. diagnostyką i chirurgią. Specjalista chorób psów i kotów. Przez wiele lat był związany z Instytutem Weterynarii w Puławach z filią w Gdańsku oraz prowadził wieloletnią współpracę ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Sopocie.

lek.wet. Filip Zdrojewski
 
 

Po ukończeniu studiów na wydziale weterynarii Uniwersytetu Wrocławskiego w 2015 roku dołączył do rodzinnej praktyki weterynaryjnej. Obycie i doświadczenie zdobywał od najmłodszych lat, ze względu na umiejscowienie gabinetu w domu rodzinnym. Otwarty na nowe rozwiązania w dziedzinie medycyny weterynaryjnej.

 

Beata Zdrojewska
Groomer
 
 

W 2012 roku ukończyła specjalistyczny kurs groomerski. Od tego czasu nieustająco dba o pielęgnację zarówno psów jak i kotów. Dba o najwyższy standard usług z zakresu pielęgnacji.

bottom of page